خانه / اعلامیه کپی رایت (مالکیت معنوی) وبسایت ساختنی

اعلامیه کپی رایت (مالکیت معنوی) وبسایت ساختنی

کپی رایت (مالکیت معنوی)

حقوق ساختنی

گرچه محتوای وبسایت ساختنی برای خوانندگان کاملا رایگان است،اما برای حمایت و حراست از زحمات و حقوق پدیدآوردگان محتوای ساختنی و مالکان این وبسایت باید متذکر شویم که:

به موجب مواد ۶۲،۶۳ و۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب مجلس شورای اسلامی،محتویات وبسایت ساختنی تحت حمایت قانون مالکیت معنوی و تجارت الکترونیک قرار دارد.

برخی محتواها به شکل مستقیم و برخی به عنوان یک ترجمه از محتوای اصلی (به زبان دیگر) متعلق به مالک قانونی دامنه و وبسایت ساختنی است. وبسایت ساختنی حق صدور یا عدم صدور اجازه استفاده یا کپی برداری از مطالب و همچنین اقدامات قانونی علیه متخلفین و متجاوزین به حقوق مالکین را برای خود محفوظ می داند.

در صورت هرگونه ارجاع یا استفاده از مطالب این وبسایت در محل های دیگر،ذکر منبع اصلی به شکل یک پیوند(لینک) الزامی است.

 

شرایط درج مطلب و باز نشر از وبسایت ساختنی :

ساختنی به عنوان پدید آورنده آثار نمایش داده شده در دامنه saakhtani.ir و یا saakhtani.com شرایط زیر را برای صدور اجازه درج مطالب در نظر گرفته است. بدیهی است متخلفین از این ضوابط تحت پیگیری تیم حقوقی وبسایت قرار خواهند گرفت.

۱ – باز نشر کامل یا بازنشر بخشی از هر یک از مطالب ساختنی در هر نوع رسانه،اعم از دیجیتال و چاپی (فیزیکی) باید با اجازه رسمی “ساختنی و با درج لینک درون متنی ساختنی (در رسانه های دیجیتال) باشد.  انتشار مطالب ساختنی در رسانه های چاپی (فیزیکی)، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار امکان پذیر است. برای این منظور لطفا با ما تماس بگیرید.  بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگرد قانونی است.

۲ – تمامی بازنشر کنندگان مطالب ساختنی موافقت می کنند که حق ویرایش و تغییر مطالب را ندارند و باید عینا متن تهیه شده توسط تیم تولید محتوای ساختنی را باز نشر نمایند.

۳ – هرگونه استفاده از طراحی وبسایت، لوگو، علائم و یا اسامی بخش های مختلف وبسایت ساختنی (چه عینا و چه بر روی تجربه کاربری) توسط افراد حقیقی و حقوقی در سایر سایت ها، ممنوع و مشمول پیگرد قانونی است.

موارد پیش بینی نشده

وبسایت ساختنی به عنوان مالک مطالب موجود در دامنه اش،حق اعمال نظر در مورد موارد پیش بینی نشده را برای خود محفوظ می داند،بنابراین در صورتی که می خواهید به شکلی که در موارد بالا پیش بینی نشده است از مطالب ساختنی استفاده تجاری کنید،برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید