لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
خانه / چگونه بسازیم / هنری-کاردستی / با دستگاه برش لیزری جعبه گل رز آکریلیک بزرگ و شیک بسازید

با دستگاه برش لیزری جعبه گل رز آکریلیک بزرگ و شیک بسازید

ساخت جعبه گل و دسته گل کار سختی نیست و هزینه کمتری نسبت به خرید جعبه‌های گل آماده دارد. در این ساختنی به شما یاد می‌دهیم چطور یک جعبه گل رز شفاف بسازید. قطعات این جعبه با دستگاه برش لیزری بریده می‌شوند. اما اگر دستگاه برش لیزری نداشته باشید، می‌توانید الگوها را پرینت کنید و از روش‌های دیگر بریدن آکریلیک استفاده کنید. با ساختنی همراه باشید.

جعبه گل رز شفاف و بزرگ بسازید
جعبه گل رز شفاف و بزرگ بسازید

ما از آکریلیک شفاف برای ساخت جعبه گل استفاده کردیم اما شما می‌توانید رنگ آکریلیک را مطابق با میل تان تغییر بدهید. تمام فایل‌های مورد نیاز برای بریدن قطعات جعبه هم قابل دریافت است. می‌توانید با تغییر ابعاد از این فایل‌ها، جعبه گل رز را به اندازه دلخواه تان بسازید.

گام اول: ورق‌های آکریلیک را ببرید

ورق‌های آکریلیک را ببرید
ورق‌های آکریلیک را ببرید

برای بریدن ورق‌های آکریلیک از تنظیماتی که در تصویر می‌بینید، استفاده کنید. بهتر است قبل از بریدن قطعات یکبار فایل‌ها را چک کنید و تغییرات دلخواه تان را روی آنها اعمال کنید. فایل‌های مورد نیاز هم از لینک زیر قابل دریافت است (رمز فایل saakhtani.ir است).

اگر به دستگاه برش لیزری دسترسی ندارید، می‌توانید از روش‌های دیگر بریدن آکریلیک استفاده کنید.

گام دوم: جعبه را مونتاژ کنید

با استفاده از چسب آکریلیک، قطعات را از لبه بهم بچسبانید و جعبه را مونتاژ کنید. نحوه چینش قطعات هم در تصویر اول مشخص است. حواستان باشد از چسب به مقدار کافی استفاده کنید. تجمع چسب ظاهر جعبه گل را خراب می‌کند.

می‌توانید پیام تبریک، لوگوی دلخواه و … را روی جعبه بچسبانید.

در ساختنی بخوانید :  با پرینتر سه بعدی چراغ دیوارکوب شیشه ای و کلاسیک بسازید

گام سوم: جعبه گل رز را پر کنید

برای پر کردن این جعبه گل می‌توانید از هر گلی استفاده کنید. ما فقط از گل رز استفاده کردیم اما شما می‌توانید گل‌های مختلف را کنار هم بچینید. ضمن اینکه می‌توانید کف جعبه را هم با برگ، سنگ ریزه و … پر کنید.

بعد از اینکه ساقه گل‌ها را کوتاه کردید و داخل جعبه چیدید، از یک گوشه کمی‌آب داخل جعبه گل بریزید.

حالا می‌توانید این جعبه گل رز زیبا را هدیه بدهید. هزینه ساخت این جعبه خیلی کمتر از خرید جعبه گل آماده است و تا مدت‌ها هم قابل استفاده است.

منبع

خلاصه مطلب
عنوان مطلب
با دستگاه برش لیزری جعبه گل رز آکریلیک بزرگ و شیک بسازید
توضیح کوتاه
با کمترین هزینه جعبه گل هدیه بدهید.
نویسنده
ساختنی

در ساختنی بخوانید :

با تخته های اضافه و قطعات پرینت شده میز سه گوش بسازید... میز سه گوش بهترین گزینه برای اتاق های کوچک است. میزهای سه گوش به نسبت فضایی که در اختیارتان قرار می دهند، جای زیادی نمی گیرند. در این ساختنی طرز ساخت ...
با پرینتر سه بعدی مدل منظومه شمسی کامل و چرخنده بسازید... مدل منظومه شمسی یا افلاک نما یک مدل مکانیکی از منظومه شمسی است که موقعیت نسبی و حرکات سیاره ها و قمرها را طبق مدل خورشید مرکزی نمایش می دهد.در این ساخ...
با ترکیب قطعات پرینت شده و چوب گردو گلدان رومیزی شیک و مدرن بسازید... در این ساختنی طرز ساخت یک گلدان رومیزی شیک و مدرن را یاد می گیرید. تخته رویی این گلدان از جنس چوب گردو و پایه هایش پلاستیکی هستند. برای بریدن چوب از د...
آموزش ساخت جلد چوبی دفتر با طرح درخت و هالووین... ساخت جلد دفتر کار سختی نیست و از وسایل مختلفی می شود برای اینکار استفاده کرد؛ چرم، پارچه و حتی شلوار جین! طرز ساخت این نوع جلدها را قبلاً در ساختنی یا...

درباره عاطفه اسدزاده

عاطفه اسدزاده
عاطفه اسدزاده،یکی از نویسندگان وبسایت ساختنی است.

پیشنهاد می کنیم

با دستگاه برش لیزری زیرلیوانی چوبی با طرح شبکه ای بسازید

وسایلی مثل زیرلیوانی را می‌شود با هر روشی ساخت؛ از بافتنی گرفته تا برش لیزری. …

پاسخ دهید